• 1.

  HOR.NET POLSKA SP. Z O.O. TO WŁASNA INFRASTRUKTURA

  Od 1998 roku na rynku

   

  2.

  ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

  Pełne wsparcie techniczne

   

  3.

  ZAWSZE JASNE ZASADY

  Elastyczne warunki współpracy

 • Kim jesteśmy?

  HOR.NET POLSKA SPÓŁKA Z O.O. OD 1998 ROKU, JEST OPERATOREM TELEKOMUNIKACYJNYM ŚWIADCZĄCYM USŁUGI DOSTĘPU DO SIECI INTERNET, TRANSMISJI DANYCH I TELEFONII STACJONARNEJ, ORAZ OBSŁUGI SERWISÓW INTERNETOWYCH I KOLOKACJI SERWERÓW.

  Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług wynikającemu zarówno z doświadczenia zebranego podczas kilkunastu lat działalności jak i zastosowanym rozwiązaniom opartym na sprzęcie i technologii wiodących producentów, firma adresuje swoją ofertę do wymagających użytkowników oczekujących kompleksowej obsługi i stabilności. Wśród naszych klientów korzystających z usług dostępowych jak i obsługi swoich serwerów znajdują się m.in. duże sieci handlowe, oddziały międzynarodowych korporacji, placówki naukowe i instytuty, szpitale oraz agencje reklamowe.

  HOR.NET Polska posiada przyznany przez RIPE status LIR (Local Internet Registry) dzięki czemu ma możliwość przydziału swoim Klientom numerów systemów autonomicznych (AS) oraz niezależną adresację IP z puli RIPE. Od kilku lat rozbudowujemy własny szkielet światłowodowy na terenie Krakowa i Warszawy, co pozwala nam realizować najbardziej wymagające usługi dla naszych Klientów.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?