• 1.

  HOR.NET POLSKA SP. Z O.O. TO WŁASNA INFRASTRUKTURA

  Od 1998 roku na rynku

   

  2.

  ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

  Pełne wsparcie techniczne

   

  3.

  ZAWSZE JASNE ZASADY

  Elastyczne warunki współpracy

 • Kim jesteśmy?

  HOR.NET POLSKA SPÓŁKA Z O.O. OD 1998 ROKU, JEST OPERATOREM TELEKOMUNIKACYJNYM ŚWIADCZĄCYM USŁUGI DOSTĘPU DO SIECI INTERNET, TRANSMISJI DANYCH I TELEFONII STACJONARNEJ, ORAZ OBSŁUGI SERWISÓW INTERNETOWYCH I KOLOKACJI SERWERÓW.

  Dzięki wysokiemu poziomowi świadczonych usług wynikającemu zarówno z doświadczenia zebranego podczas kilkunastu lat działalności jak i zastosowanym rozwiązaniom opartym na sprzęcie i technologii wiodących producentów, firma adresuje swoją ofertę do wymagających użytkowników oczekujących kompleksowej obsługi i stabilności. Wśród naszych klientów korzystających z usług dostępowych jak i obsługi swoich serwerów znajdują się m.in. duże sieci handlowe, oddziały międzynarodowych korporacji, placówki naukowe i instytuty, szpitale oraz agencje reklamowe.

  HOR.NET Polska posiada przyznany przez RIPE status LIR (Local Internet Registry) dzięki czemu ma możliwość przydziału swoim Klientom numerów systemów autonomicznych (AS) oraz niezależną adresację IP z puli RIPE. Od kilku lat rozbudowujemy własny szkielet światłowodowy na terenie Krakowa i Warszawy, co pozwala nam realizować najbardziej wymagające usługi dla naszych Klientów.